Kancelaria istnieje od 1998 roku.

Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów.

Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w dziale Zakres działalności i zapraszamy na rozmowę z prawnikiem do naszej Kancelarii.

Kancelaria Prawnicza Marka Poksińskiego mieści się w samym sercu toruńskiej Starówki.

Najbliższy parking (Strefa Płatnego Parkowania w Toruniu) znajduje się na ulicy Wiekie Garbary, Ślusarskiej a także na Rynku Nowomiejskim. Blisko jest również parking podziemny na placu Świętej Katarzyny. Można dojechać do nas również komunikacją miejską - na placu Świętej Katarzyny zatrzymują się autobusy linii 19, 21, 23, 30, i 39 oraz tramwaje linii 1 oraz 2.

Korzystając z działu Kontakt w szybki sposób skontaktujesz się z nami lub łatwo zorientujesz jak trafić do naszego biura w Toruniu.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij