Kancelaria istnieje od 1998 roku.

Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów.

Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w dziale Zakres działalności i zapraszamy na rozmowę z prawnikiem do naszej Kancelarii. 

Więcej o kancelarii

Kompleksowa obsługa prawna dużych firm

Kompleksowa obsługa prawna 
firm MŚP

Kompleksowa obsługa prawna 
osób prywatnych

wt., 2018/07/10 - 23:05

Z przyjemnością informujemy, że zespół Kancelarii poszerzył się o kolejnego radcę prawnego. Pan Adam Gryckiewicz złożył w dniu 6 lipca 2018 r. uroczyste ślubowanie i oficjalnie dołączył do grona radców prawnych.

Serdecznie gratulujemy nowemu Panu Mecenasowi i życzymy dalszych sukcesów!

czw., 2016/11/24 - 09:25

Pragniemy poinformować, że Kancelaria Prawnicza Marek Poksiński rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem Sieć Obywatelska Watchdog Polska w ramach Programu „Ambasadorzy Jawności”.

pt., 2016/02/19 - 13:17

W najbliższy poniedziałek, 22 lutego 2016 r., rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Wspieramy tę akcję poprzez bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, których udzielamy w siedzibie Kancelarii. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania pod numerem 56 65 77 042 lub 56 65 77 043, bądź też mailowo pod adresem : szymon.urzedowski@poksinski.pl lub lukasz.sobolewski@poksinski.pl.  

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij