Kancelaria istnieje od 1998 roku.

Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów.

Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w dziale Zakres działalności i zapraszamy na rozmowę z prawnikiem do naszej Kancelarii. 

Więcej o kancelarii

Kompleksowa obsługa prawna dużych firm

Kompleksowa obsługa prawna 
firm MŚP

Kompleksowa obsługa prawna 
osób prywatnych

czw., 2016/11/24 - 09:25

Pragniemy poinformować, że Kancelaria Prawnicza Marek Poksiński rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem Sieć Obywatelska Watchdog Polska w ramach Programu „Ambasadorzy Jawności”.

pt., 2016/02/19 - 13:17

W najbliższy poniedziałek, 22 lutego 2016 r., rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Wspieramy tę akcję poprzez bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, których udzielamy w siedzibie Kancelarii. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania pod numerem 56 65 77 042 lub 56 65 77 043, bądź też mailowo pod adresem : szymon.urzedowski@poksinski.pl lub lukasz.sobolewski@poksinski.pl.  

wt., 2016/02/16 - 09:52

"One billion rising" to międzynarodowa akcja (w Polsce znana pod nazwą "Nazywam się miliard") mająca zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet i dziewcząt.

W Toruniu akcja odbyła się po raz drugi, a nasza Kancelaria postanowiła włączyć się w to wydarzenie. Mecenas Łukasz Sobolewski udzielał bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego i karnego wszystkim chętnym osobom, które pojawiły się Galerii Plaza podczas trwania akcji.

Zdjęcia oraz informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj:

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij