Kierujący zespołem radca prawny mgr Marek Poksiński, zawód radcy prawnego wykonuje nieprzerwanie od 1981 r.

Aktualnie, oprócz obsługi klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw, współpracuje w zakresie obsługi prawnej i windykacyjnej z kilkunastoma dużymi podmiotami gospodarczymi o zasięgu ogólnokrajowym (zatrudniającymi od kilkudziesięciu do kilkuset pracowników), w tym z przedsiębiorstwami z branży metalowej, rolniczej, budowlanej, meblowej, energetycznej, poligraficznej i transportowej.

Prowadzi również obsługę jednostek Skarbu Państwa oraz spółek handlowych z udziałem kapitału zagranicznego.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij