• e-mail: dariusz.kowalski[małpa]poksinski.pl 

Aplikant radcowski (in spe). Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, egzekucji oraz spółek handlowych (w szczególności spraw rejestrowych).
Z kancelarią związany od 2016 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie na kierunku prawo. W 2015 r. obronił pracę magisterską pt. „Polityka przemysłowa Unii Europejskiej w odniesieniu do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce” przygotowaną pod kierunkiem prof. dr hab. Marii Królikowskiej-Olczak.

Włada językiem angielskim.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij