Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rzeczowego (w szczególności nieruchomości), prawa spółdzielczego oraz wspólnot mieszkaniowych.

Z kancelarią związana od 2015 r. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu na kierunkach prawo i administracja. W 2014 r. obroniła pracę licencjacką pt. „Umowa timeshare w prawie polskim” przygotowaną pod kierunkiem dr. hab. Konrada Zacharzewskiego. W 2016 r. obroniła pracę magisterską pt. „Roszczenia uzupełniające właściciela rzeczy w prawie polskim” przygotowaną pod kierunkiem sędziego Sądu Najwyższego dr. hab. Mirosława Bączyka, prof. UMK.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij