• Specjalizacja: prawo spółek, windykacja należności, prawo upadłościowe i naprawcze, odszkodowania, prawo spadkowe

    Pozostałe obszary aktywności zawodowej: obsługa prawna przedsiębiorstw, postępowania sądowe, postępowania administracyjne i sądowoadministracyjne, prawo umów handlowych i gospodarczych, prawo nieruchomości, prawo organizacji pozarządowych   

    Kariera: Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo. Ukończył aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu. Od maja 2018 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Z Kancelarią związany od 2012 r. Posiada bogate doświadczenie procesowe.

    W latach 2010 - 2013 r. Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Młody głos” z siedzibą w Toruniu, w latach 2013-2015 Członek Zarządu Fundacji Toruńska Inicjatywa Obywatelska z siedzibą w Toruniu. W latach 2012 – 2016 radny Rady Okręgu nr 12 – Staromiejskie w Toruniu. Absolwent XIX Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego organizowanej przez Stowarzyszenie Szkoły Liderów (obecnie Fundacja Szkoła Liderów) w 2012 r.

    W latach 2014-2015 stypendysta programu Sur-Place Fundacji Konrada Adenauera w Polsce dla osób młodych i wybitnie uzdolnionych.

    Kontakt: e-mail: adam.gryckiewicz(małpa)poksinski.pl

 

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij