• e-mail: adam.cywinski[małpa]poksinski.pl

Aplikant radcowski. Specjalizuje się w prawie rolnym oraz prawie nieruchomości. 

Z kancelarią związany od 2015 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Obronił na ocenę bardzo dobrą pracę magisterską pt. "Obrót nieruchomościami rolnymi w prawie polskim", przygotowaną pod kierunkiem prof. Mirosława Bączyka - sędziego Izby Cywilnej Sądu Najwyższego.

Uczestnik seminarium naukowego Zrzeszenia Prawników Polskojęzycznych w Niemczech, organizowanego corocznie wspólnie z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Kolonii.

Włada językiem angielskim.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij