Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym jeżeli jesteś zainteresowany/a praktykami studenckimi w Kancelarii radcy prawnego.

Zastrzegamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oferujemy praktyki dla studentów III, IV i V roku prawa oraz aplikantów radcowskich w zakresie sporządzania projektów pism procesowych, pism w postępowaniu administracyjnym, opinii prawnych i wniosków, a także obsługi administracyjnej biura Kancelarii.

Oferty pracy

Brak ofert

Oferty praktyk

Brak ofert

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij