Fundacja Fabryka UTU – KRS: 0000282500

Wesprzyj działania w DOMUKULTURY! na Bydgoskim Przedmieściu, dokonując darowizny na cele statutowe Fundacji Fabryka UTU.

Fundacja Fabryka UTU
Adres: Rybaki 30A/7, 87-100 Toruń
Konto prowadzone przez Alior Bank o numerze: 

67 2490 0005 0000 4600 6045 3112
Tytułem: „darowizna na cele statutowe_dom kultury”

Fundacja działa w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Kwotę wpłaconej darowizny Fundacja Fabryka UTU przeznaczy na podstawową działalność statutową tj. edukację dzieci i młodzieży (prowadzenie świetlicy/ domu kultury na Bydgoskim Przedmieściu).

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij