Pragniemy poinformować, że Kancelaria Prawnicza Marek Poksiński rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem Sieć Obywatelska Watchdog Polska w ramach Programu „Ambasadorzy Jawności”.

Celem Programu jest zwrócenie uwagi, iż prawo dostępu do informacji i transparentność stanowią niezaprzeczalne fundamenty demokracji oraz praw człowieka, które wymagają ochrony i promocji. Idea państwa transparentnego jest nam niezwykle bliska, dlatego też postanowiliśmy wspierać prawnie aktywność Stowarzyszenia i wspólnie działać na rzecz swobodnego dostępu do informacji publicznej i jawności w życiu publicznym.

Mamy nadzieję na owocną współpracę i będziemy na bieżąco informować o niej na naszej stronie internetowej.

Informacje dotyczące działalności Watchdog Polska znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem www.watchdog.org.pl.

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij