"One billion rising" to międzynarodowa akcja (w Polsce znana pod nazwą "Nazywam się miliard") mająca zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet i dziewcząt.

W Toruniu akcja odbyła się po raz drugi, a nasza Kancelaria postanowiła włączyć się w to wydarzenie. Mecenas Łukasz Sobolewski udzielał bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego i karnego wszystkim chętnym osobom, które pojawiły się Galerii Plaza podczas trwania akcji.

Zdjęcia oraz informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj:

http://www.radiopik.pl/2,41024,one-bilion-rising-14-lutego-tanczylismy-przeciw-&s=1&si=1&sp=1

O kancelarii

Kancelaria istnieje od 1998 roku. Od początku świadczymy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc prawną osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces oraz zadowolenie naszych Klientów. Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii prawnych w regionie, podejmującą się często najtrudniejszych spraw w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, podatkowego czy prawa pracy.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Zamknij